Basında Biz

Doktorunuzdan hızlıca randevu alabilirsiniz.

ONLİNE RANDEVU
Denizlisporlu Sacho’ya ilk müdahale Dr. Hatay’dan 08-02-2020

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor ile oynanan kupa maçında sakatlanan Denizlisporlu futbolcu Sacho, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Arif Süleyman Hatay’ın muayenesinden geçti. Sporcu sağlığı konusunda önemli çalışmalarda bulunan Dr. Hatay’ın detaylı muayenesinden sonra genç forvetin sağ kasık bölgesinde küçük bir yırtık tespit edildi.

Dr. Hatay : Çok ciddi bir sakatlık görünmüyor

Sacho’nun en az 2 hafta dinlenmesi gerektiğini aksi takdirde kasık bölgesindeki yırtığın büyüyebileceğini aktaran Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Arif Süleyman Hatay ” Sacho’nun çok ciddi bir sakatlığı görünmüyor, bir süre kendini dinlendirmesi lazım. Bu tip küçük kas yırtıkları üzerine gidildiğinde büyüyebilir ve daha şiddetli ağrılara sebep olabilir” şeklinde konuştu. Dr. Hatay muayene sonrası Sacho’ya 2 haftalık detaylı bir tedavi sürecine yönlendirdi.

Sacho ise, ilgisinden dolayı Denizlispor futbolcularının sağlık sponsoru olan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne, Dr. Hatay’a ve Kurumsal İletişim Ekibi’ne teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

DİĞER HABERLER