Basında Biz

Sağlıklı yaşam elçiniz

Doktorunuzdan hızlıca randevu alabilirsiniz.

ONLİNE RANDEVU
Azerbaycanlı Bakan'ın Ailesi Tedavi İçin Cerrahi'yi Seçti 04-10-2019

Azerbaycan Çalışma ve Sosyal Politika Komitesi Başkanı Hadi Rajabli’nin eşi Mehriban Receblli, kızları Günay Aliyeva, Ulviyye Tahirli ve kız kardeşi Rubaye Recebova Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ni ziyaret etti.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'ne gelen Azerbaycanlı misafirler basın mensuplarının karşısına çıktı. 
Ağustos ayında Özel Denizli Cerrahi Hastanesi yönetim kadrosu, karşılıklı ilişkilerin güçlendirilmesi, fikir alış verişi yapmak ve ortak faydalarda buluşmak için Azerbaycan hükümeti ile görüşmeye gitti. Bu görüşmenin akabinde Azerbaycan Çalışma ve Sosyal Politika Komitesi Başkanı Hadi Rajabli’nin eşi Mehriban Receblli, kızları Günay Aliyeva, Ulviyye Tahirli ve kız kardeşi Rubaye Recebova Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ni ziyaret etti.

Misafirler hastane yetkilileri ile görüştü. Daha sonra hekimler ziyaret edilerek yapmış oldukları operasyonlar hakkında bilgi aldılar. Hadi Rajabli’nin kız kardeşi Rubaye Recebova Genel Cerrahi uzmanı Operatör Doktor Özgür Kaya ile görüşüp rahatsızlıklarını belirttikten sonra kendisine kolonoskopi uygulanması kararı alındı. Başarılı bir şekilde operasyon tamamlandıktan sonra misafirler Azerbaycan’a uğurlandı.

 

Kaynak : https://www.haberdenizli.com/saglik/azerbaycanli-bakanin-ailesi-tedavi-icin-cerrahiyi-secti-h48422.html

DİĞER HABERLER