Lütfen Bekleyiniz...
Aybüke KAYMAKCI
Dyt.

Aybüke KAYMAKCI

Beslenme ve Diyet
Hızlı Randevu
Son Güncelleme Tarihi: 18.10.2023
1997 yılında Denizli’de doğan Beslenme ve Diyet Uzmanı Aybüke Kaymakcı, lisans eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi’nde onur öğrencisi olarak başarıyla tamamladı. Aynı süre zarfında Anadolu Üniversitesi’nde Açıköğretim Fakültesi önlisans programında Aşçılık eğitimi aldı.
Lisans eğitimi boyunca Denizli Servergazi Devlet Hastanesi, İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi, Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve birçok klinik ve görev yaptı.
Obeziteye Genel Bakış ve Metabolik Cerrahi Sempozyumu, Sporcu Sağlığı ve Beslenmesi’nde Multidisipliner Yaklaşım, Kronik Hastalıklarda Malnütrisyon, Mikrobiyotada Klinik Yaklaşımlar Çocuk Beslenmesinde Çözüm Odaklı Yaklaşımlar Sempozyumu gibi önemli sertifika programlarına katıldı.
International Academy of Nutrition and Dietetics eğitimi ile Uluslararası Fitness Nutrition Specialist (FNS) ünvanı almaya hak kazandı.
Üniversite yıllarında farklı dallarda da çalışma şansı bularak insan ilişkilerini geliştirdi. 
Online beslenme danışmanlığı ile başladığı meslek hayatına 2019 yılından beri de Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde obezite, kilo yönetimi, hastalıklarda beslenme, gebe ve emziklilikte beslenme, çocuklarda beslenme ve sporcu beslenmesi gibi dallarda danışanlarına hizmet veriyor.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Aybüke Kaymakcı’nın Instagram üzerinden @dytaybukek hesabında beslenme ve iyi yaşam hakkında da paylaşımlarda bulduğu adresi mevcut.

Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022
  1. ·       Sağlıklı kilo alma ve verme (Sağlıklı kilo yönetimi)
  2. ·       Bireysel beslenme danışmanlığı
  3. ·       Hastalıklarda beslenme tedavisi
  4. ·       Sporcu beslenmesi
  5. ·       Gebelik sürecinde beslenme
  6. ·       Emzirme döneminde beslenme
  7. ·       Bebek-çocuk-yetişkin beslenmesi
  8. ·       Yeme davranış bozukluklarında beslenme
  9. ·       Diyet listesi
Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022
Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022
Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022
Ara Onlıne Randevu
Canlı Destek
-
Canlı Destek