Lütfen Bekleyiniz...
23 02 2024
59
Ege Kariyer Fuarı'nda Hastanemiz Yoğun İlgi Gördü

Ege Kariyer Fuarı'nda Hastanemiz Yoğun İlgi Gördü

 

 

Denizli'de düzenlenen Ege Kariyer Fuarı'na (EGEKAF) katılan hastanemiz, stantı, başhemşiremizin ve genel müdürümüzün katılımıyla gerçekleşen oturumlarla büyük ilgi gördü.

 

Fuarda standımızı ziyaret eden üniversite öğrencilerine işe alım, staj ve hastane imkanları hakkında bilgi verdik. Gençler, hastanemiz hakkında merak ettiklerini sordular ve detaylı bilgi aldılar.

 

Fuarın ilk gününde genel müdürümüz, diğer hastane yöneticileri ile birlikte “Özel Hastane Yönetici Hekimler İle Söyleşi” konulu oturumda yer aldı. Oturumda, sağlık sektöründeki iş imkanları, staj programları, yeni mezunlara tavsiyeler, özel hastane işletmeciliği, özel hastanelere devlet destekleri ve sağlık turizmi gibi konularda bilgiler verildi.

 

Genel müdürümüz Işıner Satoğlu, oturuma katılan öğrencilere sağlık sektörünün dinamik bir yapıya sahip olduğunu ve her zaman yeni iş imkanları sunduğunu söyledi. Ayrıca, staj programlarının öğrenciler için önemli bir deneyim kazanma imkanı olduğunu ve bu programların hastanemiz tarafından aktif olarak yürütüldüğünü belirtti.

 

Fuarın ikinci gününde hemşirelik hizmetleri müdiremiz ve diğer hemşirelik hizmeti müdürlerinin katıldığı “Hemşirelik mesleğinde yönetici olmak” adlı oturumda gençlere deneyimlerini aktardılar.

 

Hastanemiz, Ege Kariyer Fuarı'na katılımıyla sağlık sektöründe iş arayan ve staj yapmak isteyen üniversite öğrencilerine önemli bir kaynak sundu. Fuar, hastanemiz ve öğrenciler arasında bir köprü görevi gördü.

 

Ege Kariyer Fuarı'na katılımı ve gösterilen ilgiden dolayı tüm öğrenci ve ziyaretçilere teşekkür ederiz.

Ara Onlıne Randevu
Canlı Destek
-
Canlı Destek