Lütfen Bekleyiniz...
Kategoriler
A
B
D
Ç
E
F
G
İ
K
N
O
P
R
Ü
S

  Estetik ve Güzellik Birimi

  Cilt sağlığınız ve güzelliğinizi ön planda tutan, kaliteli sağlık hizmeti vermeyi ilke edinmiş Özel Cerrahi Hastanesi olarak; hastanemizin Estetik ve Güzellik Biriminde uzmanlarımız ve doktorumuz kontrolünde birçok işlem yapılmaktadır.


  Birimimizde uygulanan işlemleri kısaca tanıtarak vermiş olduğumuz hizmetler konusunda sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.  

   

  Gençlik Aşısı

  Gençlik Aşısı; cilde esneklik, nem ve parlaklık vermesiyle bilinen Hyalüronik asit içeren bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem ile Hyalüronik asidin cilt yapısında uzun bir süre korunması hedeflenmektedir.

  İple Yüz Germe

  Yaklaşık 30-45 dakika arasında sürmesiyle kısa süreli bir işlem olarak göze çarpan İple Yüz Germe, ameliyatsız lokal anestezi ile uygulanan bir cilt germe yöntemidir. Bu işlem biter bitmez, kişi rutin hayatına ve aktivitelerine hemen geri dönebilmektedir. 

  Yüz Dolgusu

  Yüz Dolgusu, yüz hatlarının ve kırışıklıkların görünümünü en aza indirerek genç bir görünüş kazandırmayı hedefleyen dermatolojik bir işlemdir. Estetikten korkan veya sorunlarını ameliyat olmadan halletmek isteyen bireyler için oldukça uygun olan dolgu tedavisinde başarı oranı oldukça yüksektir. Bununla birlikte, olumsuz bir durum yaşanma ihtimali son derece azdır.

  Burun Dolgusu

  Cerrahi müdahale olmaksızın uygulanan burun şekli değişiklikleri olarak tanımlayabileceğimiz Burun Dolgusu, ameliyatsız burun estetiği olarak da bilinir. 

  Dudak Dolgusu

  Dudak Dolgusu, küçük enjeksiyonlar yardımıyla dudak ve dudak kontürlerinin doldurulmasını, belirginleşmesini ve daha da güzel hale gelmesini sağlayan yöntemdir. Uygulama öncesi dudaklar, anestezik krem veya enjeksiyonlarla uyuşturulur. Akabinde dolgu maddeleri, oldukça ince iğneler aracılığıyla dudaklara enjekte edilir.   

  Çene Dolgusu (Jawline Dolgu)

  Genellikle oval yüz ve belirgin çene hatlarına sahip olmak isteyen bireylerin sıklıkla başvurduğu bir yöntem olan Çene Dolgusu (Jawline Dolgu), çenedeki hacim kayıpları veya çeneye istenilen biçimin verilmesi için uygulanan bir işlemdir.

  Saç Mezoterapisi

  Saç Mezoterapisi; saçın doğası gereği ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, amino asitler, keratolitik ajanlardan bazıları ve yüzey genişleticilerin saçlı deriye direkt olarak enjekte edildiği yöntemdir. Saç Mezoterapisi ile saç dökülmeleri durdurulur ve var olan saçlar daha sağlıklı hale gelir.

  Göz Kapağı Estetiği 

  Blefaroplasti olarak da adlandırılan Göz Kapağı Estetiği, plastik cerrahi uzmanı tarafından alt ve üst göz kapaklarına uygulanan cerrahi işlemdir. 

  Lazer Epilasyon

  Lazer Epilasyon: Günümüzde istenmeyen tüylerle mücadelede en çok tercih edilen yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon FDA onayı aldıktan sonra medikal estetik alanında yoğun olarak kullanılmaya başlandı. Lazer epilasyonda amaç, kılı üreten kök hücrelerinin fonksiyonunu bozmaktır. Melalin olarak adlandırılan, kılın yapısında bulunan siyah boya maddesi tarafından lazer ışınının emilmesi ile oluşan ani yüksek ısı enerjisi, kılı üreten kök hücrelerini hasara uğratır. Siyah kıllar, yani melanin maddesini fazlaca içeren kıllar epilasyondan daha fazla etkilenirken, gri ve beyaz kıllarda etkinlik yok denecek kadar düşük olur.

  Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir? Lazer epilasyon amacıyla üç lazer dalga boyu kullanılır. Hangi lazer dalga boyunun kullanılacağı cilt rengi ve kıl tipine bağlıdır.Her cihazın hem avantajları hem de dezavantajları mevcuttur.

  Alexandrite Lazer Epilasyon: Alexandrite Lazer 755 nm lazer dalga boyuna sahiptir. En çok açık tenli ve koyu kılları olan kişiler için uygundur. Koyu tenlerde ve bronz tende kullanımı uygun değildir. Ayva tüylerinde etkili değildir.

  Diode Lazer Epilasyon: Diode Lazer 810 nm dalga boyuna sahiptir. Koyu ve bronz tenlerde de güvenlidir. İnce kıllarda daha etkilidir, tüm mevsimlerde uygulanabilir.

  Ayrıca Estetik ve Güzellik birimimizde:

  • İğneli Epilasyon : Beyaz ve kahve sert olan tüyler için.
  • Altın İğne : İnce kırıklık yüz toparlama leke ve cilt canlandırma.
  • VelaShape ile Bölgesel Zayıflama
  • Klasik Cilt Bakımı
  • Medikal Cilt Bakımı (Hydropower) işlemleri yapılmaktadır. 

   Güzellik ve Estetik Birimimizde yapılan işlemler hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz görüşme için tel:0535 964 52 59 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  İnstagram : https://www.instagram.com/cerrahiestetikveguzellik/  

  Facebook : https://www.facebook.com/Cerrahi-Estetik-ve-G%C3%BCzellik-101255405576860

  Ara Onlıne Randevu
  Canlı Destek
  -
  Canlı Destek