Lütfen Bekleyiniz...
Son Güncelleme Tarihi: 08.08.2023

PERSONEL İŞE ALIM SÜRECİ VE İLKELERİ

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi olarak;

İnsan kaynağının başarımızdaki payının en önemli etmen olduğu bilinciyle; Pozisyonun gerektirdiği eğitim, donanım ve yetkinliklerin yanında , takım olmaktan mutluluk duyacak sürekli gelişime açık, katma değer yaratan, güler yüzlü ve yardımsever adaylar ile çalışmaktayız.

 

İşe alım sürecine başlayabilmek için gerekli başvuru, hastanemizin resmî web sitesinden, kurumsal LINKEDIN hesabımızdan veya anlaşmalı olduğumuz online işe alım sitesi olan kariyer.net ten ve resmi kurum olan Türkiye İş Kurumu’ndan yapılacak genel başvuru ilanları üzerinden yapılabilmektedir. 

 

İŞE ALIM SÜRECİNİN AŞAMALARI

Ekibimize katılmak için:

·     www.cerrahi.com.tr web sitemizde yer alan “CERRAHİ’DE KARİYER” alanındaki “açık pozisyonlar”ı inceleyerek, kriterlerin uyması halinde “Başvuru” butonundan fotoğraflı CV hazırlayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

·       Başvurularınız, İnsan Kaynakları profesyonelleri tarafından değerlendirildikten sonra uygun olan adaylar telefonla aranarak yüz yüze görüşme için B Blok 5. Katta bulunan İnsan Kaynakları Departmanı’na davet edilirler.

·     İşe alım süreci olumlu değerlendirilen aday, işe başlarken kendisinden talep edilen evrakları eksiksiz bir şekilde İnsan Kaynakları birimine teslim eder. Ardından Belirli Süreli veya Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi’ni imzalar. 

 

Yukarıdaki sürecin haricinde gelecek yüz yüze görüşme talepleri kabul edilmemekte olup 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) gereğince de elden CV alınmamaktadır.

Ara Onlıne Randevu
Canlı Destek
-
Canlı Destek