Lütfen Bekleyiniz...
Ömer Levent TUNCAY
Prof. Dr.

Ömer Levent TUNCAY

Üroloji
Hızlı Randevu
Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022

1964 yılında Ankara’da doğan Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1989-1993 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Üroloji uzmanlık eğitimini ise tamamladı. Meslek hayatına 1994 yılında Pamukkale Üniversitesi’nde kurucu öğretim üyesi olarak başladı.  İlerleyen yıllarda yürüttüğü akademik başarılı çalışmaları ile 1997 yılında doçent ünvanını, 2003 yılında da profesör ünvanını almaya hak kazandı.

Mesleki gelişimi sırasında katıldığı ulusal ve uluslararası toplantılarda pek çok konuşma ve bildiri sunan Prof. Dr. Tuncay, alanıyla ilgili birçok araştırma sayısız başarılı çalışmaya imza attı. 

1995-1996 yılları arasında ABD New York Long Island Jewish Medical Center'da Böbrek Taş Cerrahisi ile ilgili ileri araştırmalar ve ameliyat yöntemleri ile ilgili eğitim aldı. Tecrübelerini ve becerilerini uygulamalı kurslarla genç meslektaşlarına öğretti.

Bu süre zarfında Pamukkale Üniversitesi’nde Türkiye’den ve yurt dışından birçok hastaya şifa dağıtarak, Üroloji alanındaki gelişmelerin ve teknolojik yeniliklerin takipçisi oldu. 

Dünya Endoüroloji Derneği’nin Türkiye temsilcisi olarak 15 yılı aşkın süredir Türkiye’nin delegesi olarak ülkemizi temsil eden Prof. Dr. Tuncay, 2021 yılında Türk Endoüroloji Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı seçilerek, yurt içi ve yurt dışında önemli faaliyetleri başlattı. 

Şu an, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi ve Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde "Üroloji Profesörü" olarak hastalarına hizmet veriyor.

Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022
 • Prostat hastalıkları tanı ve tedavileri (Holep -TUR  ve alternatif tedaviler)
 • Üroonkolojik Cerrahiler
 • Böbrek Tümörü
 • Prostat Kanseri
 • Mesane Tümörü
 • Testis Tümörü
 • Üriner Sistem Taş Hastalıkları Medikal ve Cerrahi Tedavisi
 • İdrar Kaçırma tanısı ve tedavisi
 • Ereksiyon sorunları ve erkek infertilitesi (Androloji)
 • Çocukluk Çağı Üriner Sistem Hastalıkları
Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022
Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022
Son Güncelleme Tarihi: 13.12.2022
 • user-icon
  B***** A**** Q****** -
  23/02/2022
  Sol böbrek ağrısı şikayetim vardı, bir yakınımız vasıtası ile Levent hocaya muayeneye geldik. Sol böbrekteki taşlar lazer yöntemi ile kırıldı. Hocamız bizimle çok ilgiliydi, ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.
 • user-icon
  K**** S******* -
  23/02/2022
  Böbrek üstü kist şikayeti ile Levent beye muayeneye geldim, kendisi ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Ameliyatımı oldum, ameliyatım başarılı geçti. Levent beyden çok memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ediyoruz.
 • user-icon
  Ö*** C*** -
  23/02/2022
  Isparta'da bir hastanede yapılan tahliller ve tetkikler sonucunda Prostat kanseri olduğumu öğrendim. Ameliyat için doktor araştırması yaptım, İstanbul'a gittim. Daha sonrasında internetten, sosyal medyadan ve doktor sitelerindeki yorumları okudum. Hocamızın instagram hesabını takibe aldım, Denizli'de bu ameliyatı yapacak en iyi doktorun Levent hoca olduğunu anladım. Muayeneye geldiğim ilk günden beri güler yüzlülüğü ile beni etkiledi. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve 22.02.2022 tarihi itibariyle ameliyatımı oldum. Ameliyatım başarılı geçti, hocamız sabah akşam ilgilendi, ilgisini hiç eksik etmedi. Hemşirelerin, personellerin tutumundan çok memnun kaldım, Başta Levent hoca olmak üzere, hemşirelere ve personellere çok teşekkür ediyorum.
 • user-icon
  T**** M**** -
  28/01/2022
  Böbreğimde kitle vardı. Bir yakınımız vasıtası ile Dr. Levent beye muayene olmak için geldim. Sağ böbreğim alındı, şu an durumum iyi, herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Dr. Levent bey çok güven verici bir doktor. Yetkinliği, konuşması, ilgisi çok güzel, her açıdan çok şeffaf bir doktor. Doktor beye çok teşekkür ediyorum.
 • user-icon
  M****** Y***** -
  28/01/2022
  İdrar yaparken yanma ve idrarda kanama şikayeti ile Levent hocama geldik, muayene olduk. Rabbim iyi ki karşımıza çıkardı. Şimdiye kadar ben böyle bir doktor ile karşılaşmadım. Mükemmel bir doktor ve herkese önerebileceğimiz bir doktor. Sürekli bizimle ilgileniyor, ziyaret ediyor. Teşekkür ederim kendisine ve Levent Bey gibi bir hekim ile çalıştıkları için Cerrahi Hastanesi yönetimine.
 • user-icon
  Ç**** K****** -
  27/01/2022
  Cerrahi Hastanesi'nde 21 Aralık 2021 tarihinde ameliyat oldum öncelikle ameliyatımı yapan Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay beye, hastalığımın başından beri yanımda olan Dr. Süleyman Kayık beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 3. kat b blokta hem gece hem de gündüz görevli olan Aybüke hanıma, Adile hanıma, Cennet hanıma, Ümmühan hanıma, Mine hanıma, Seval hanıma, Tuğçe hanıma, İsa beye ve Özkan beye sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız.
 • user-icon
  S**** U*** -
  24/01/2022
  Sol böbrekte boyutu büyük bir tümörüm vardı. Tedavisi için birkaç yeri araştırdım ve tümörün büyüklüğünden kaynaklı yalnızca tümörü alamayacaklarını böbreğimi de alacakları cevabını aldım. En son Dr. Ömer Levent hocamı buldum, kendisinden aldığım bilgiler bana güven verdi. Böbreğime zarar vermeden tümörü alabileceğini söyledi. Benim önemli olan kendisinin konuya hakimiyeti ve mesleğindeki başarısının verdiği güvendi. Bende güvendim kendisine ve ameliyatımı oldum, böbreğim alınmadı bin şükürler olsun ki tümörden kurtuldum. Boyutları 7 cm civarındaydı ve çok büyük bir tümördü. Dr. Ömer Levent beye, ekibine ve hastaneye çok teşekkür ediyorum.
 • user-icon
  M*** D***** -
  30/12/2021
  Prostat şikayeti ile geldim, hocam gece olmasına rağmen evinden gelerek tedavim için gerekli işlemleri başlattı. Lazer yöntemi ile prostat ameliyatı oldum, doktorumdan ve hemşirelerden son derece memnunum. Herhangi bir durum olduğunda hemşireler koşup geliyor, ilgileniyorlar. Levent Bey'den çok memnun kaldım özellikle benim gibi prostat problemi yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
 • user-icon
  Y**** G******* -
  06/12/2021
  Karın şişliği şikayeti ile gittiğim Levent hocadan Allah bin kez razı olsun. Levent beyi Allah karşımıza çıkardı. Çalışmayan böbreklerimi çalıştırdı, hastanede kaldığım süre boyunca ilgisini eksik etmedi. Herkese tavsiye eder, hocama teşekkür ederim.
 • user-icon
  y**** b***** -
  01/12/2021
  Babamın mesane sorunları nedeni ile öncesinde Pamukkale üniversitesinden tanıdığımız hocamız son işlemlerini hastanemizde gerçekleştirmiştir. Hocamıza ilgi alaka ve yaptığı tedavi için minnettarız. Her şey için teşekkür ederiz. Selamlar.
Ara Onlıne Randevu
Canlı Destek
-
Canlı Destek