Lütfen Bekleyiniz...
Son Güncelleme Tarihi: 04.10.2023

1975 yılında Denizli'de doğan Op. Dr. Bülent Kamil Aykal, ilk, orta ve lise öğrenimini memleketi Denizli'de tamamladı.

1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Dr. Aykal, mecburi hizmetini Ağrı'nın Taşlıcay ilçesinde yaptı. 

Daha sonra Denizli'nin Serinhisar ilçesi ve Yatağan kasabasında görevini sürdürmüştür. 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Bölümü'nden uzmanlığını alan Dr. Aykal, aynı yıl Denizli Devlet Hastanesi KBB Bölümü'nde göreve başlamış ve 5 yıl burada görev yaptı.

Şu an, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi KBB branşında hastalarına hizmet veriyor.


Son Güncelleme Tarihi: 26.12.2022
 1. Üst solunum yolları hastalıkları
 2. Sinüzit, bademcik enfeksiyonları 
 3. Alerjik kulak burun boğaz hastalıkları
 4. İşitme kaybı
 5. Kulak enfeksiyonları
 6. Denge bozuklukları ve baş dönmesi (Vertigo)
 7. Çınlama (Tinnitus)
 8. Burun alerjisi (Alerjik rinit)
 9. Koku alma bozuklukları
 10. Burun tıkanıklığı ve burnun dış görünümü ile ilgili problemler
 11. Nazal poliposiz
 12. Gözyaşı bezi tıkanıklıkları
 13. Ses bozuklukları
 14. Yutma problemleri
 15. Gastroözefajiyal reflü
 16. Baş - boyun bölgesi iyi ve kötü tümörleri
 17. Kulak hastalıkları
 18. Çocuk Kulak Burun Boğaz hastalıkları
 19. Çocuk alerji
 20. Başlıca Yaptığı Ameliyatlar :
 21. Rinoplasti (Burun estetiği)
 22. Kepçe kulak ameliyatı (Otoplasti)
 23. Göz kapağı estetiği (Blefaroplasti)
 24. Geniz eti ameliyatı
 25. Bademcik ameliyatı
 26. Burun kıkırdak eğriliği (Septum deviasyonu) ameliyatı
 27. Endoskopik sinüs cerrahisi
 28. Kulak zarı onarımı (Timpanoplasti) ameliyatı
 29. Kulak hastalıkları ve ameliyatları
 30. Boyunda kitle
 31. Tüp tatbiki (Ventilasyon tüpü)
 32. Mastoidektomi
 33. Tiroglossal duktus kisti alınması
 34. Boyundan doğumsal kistlerin çıkarılması
 35. Parotis cerrahisi (Yüzdeki tükrük bezi)
 36. Submandibular gland (Çene altı tükrük bezi) cerrahisi
 37. Tükrük bezi taşı cerrahisi
 38. Ses hastalıkları  ve ses teli nodül polip ameliyatları
 39. Horlama ve uykuda solunum bozuklukları
 40. Baş boyun cerrahisi
 41. Alerjik kulak burun boğaz Hastalıkları
Son Güncelleme Tarihi: 26.12.2022

Dr. Aykal, mecburi hizmetini Ağrı'nın Taşlıcay ilçesinde yapmıştır. Daha sonra Denizli'nin Serinhisar ilçesi ve Yatağan kasabasında görevini sürdürmüştür. 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Bölümü'nden uzmanlığını alan Dr. Aykal, aynı yıl Denizli Devlet Hastanesi KBB Bölümü'nde göreve başlamış ve 5 yıl burada görev yapmıştır. Şu an Özel Denizli Cerrahi Hastanesi KBB Bölümü'nde çalışma hayatına devam etmektedir.

Son Güncelleme Tarihi: 26.12.2022
Son Güncelleme Tarihi: 26.12.2022
 • user-icon
  F***** K********* -
  17/04/2023
  Bülent hocamızın ilgisinden ve iletişiminden çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.
 • user-icon
  T****** ö*** -
  16/01/2023
  Merhaba.. 5 yaşındaki kızımın geceleri horlama, tıkanıklık ve işitme kaybı sorunuyla ilgili Bülent beye geldik.. Kulağında sıvı birikimi olduğunu tüp takılması gerektiğini ve geniz eti/bademcik alınması gerektiğini söyledi.. ilk etapda ilaç tedavisine başladık geçmeyince ameliyatına karar verdi. Bizi çok güzel bilgilendirdi kafamizda hiçbir soru işareti kalmadı içimiz rahat bı şekilde kızımızı ameliyat ettirdik. Çok şükür bulent bey sayesinde kızım şuan çok iyi ne kadar teşekkür etsek az..
 • user-icon
  T**** S***** -
  14/01/2023
  Samsun’dan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Rinoplasti ameliyatı oldum çok teşekkür ederim doktoruma çok ilgilendi çok güler yüzlüydü ameliyat öncesi ve sonrası için de ilgi alakası çok güzeldi çok çok çok teşekkür ederim Bülent hocamı herkese tavsiye ederim çok iyi bir doktor
 • user-icon
  Ö**** O*** -
  05/01/2023
  BAŞ DÖNMESİ VE KUSMA ŞİKAYETİ İLE GİTTİĞİM SEVGİLİ BÜLENT HOCAM , VERTİGO TEŞHİSİ KOYARAK AYNI GÜN NORMAL HAYATIMA GERİ DÖNMEMİ SAĞLADI. GÜLERYÜZÜ VE İLGİSİNDEN DOLAYI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.İYİKİ VARSINIZ....
 • user-icon
  B**** T**** -
  20/12/2022
  Hocam septum deviasyonu ve burun eti küçültme operasyonlarını yaptı. Başarıyla geçtiğini söyledi. İnternette araştırdıklarımın aksine iyileşme sürecim oldukça hızlı tamamlandı. Henüz burnum tam açılmamış (ödem vs) olmasına rağmen eskisinden çok daha iyi nefes aldığımı hissedebiliyorum. İşin aslı aklımda olan binbir türlü soruyu sorma fırsatını hocamıza karşı bulamadım ancak profesyonelliği ve tavırları insanın içine su serpiyor ve güvenli ellerde olduğunu hissettiriyor. Teşekkür ederim.
 • user-icon
  Ş**** D**** -
  25/11/2022
  Merhabalar tavsiye üzerine gittiğimiz Bülent bey le 10 gün önce tanıştık .herşeyden önce İNSAN.Harika bir yaklaşımı var.oglumun sağ burnunda DEV bir polip tespit edip beş gün önce hem polip hemde geniz eti ameliyatını gerçekleştirdi.cok şükür önce Allah'a sonra hocamıza dua ciyiz.Kulak Burun Boğaz da Tercihiniz hiç tereddütsüz BULENT KAMİL AYKAL olmalı.tesekkurler Bülent hocam
 • user-icon
  M***** r***** m**** -
  07/11/2022
  Bulent bey çok iyi bir hekim 3 yaşındaki kızımın bademcik ve geniz eti ameliyatını yaptı, ben kizimin yaşından dolayı çok tedirgin ve endiseliydim ama kızım hiç ameliyat olmuş gibi değildi çocuğu kulağımızdan sakinleştirmeden asla almadılar ameliyathane ye, böyle hekimlerden Allah bin kere razı olsun
 • user-icon
  Y****** E**** -
  06/09/2022
  4 yaşındaki oğlumuzun geniz eti ve bademcik ameliyatını herhangi bir sorun yaşamadan gerçekleştiren doktorumuza ne kadar teşekkür etsek azdır. Özellikle çocuğumuzun yaşam kalitesinde, fiziksel gelişimindeki farklar bizi çok mutlu etmiştir. Hem operasyon öncesinde hem de sonrasında bizi bilgilendiren, korku ve heyecanımızı yatıştıran doktorumuza minnettarız. Operasyon sonrasında doktorumuzun tavsiyelerini birebir uygulayarak bu zor süreci belki de çok kolay atlattık. Şimdi artık çok rahat uyuyoruz. Bizim gibi bademcik ve geniz eti sorunu yüzünden rahatsızlığınız varsa hiç düşünmeden Sn. Doktorumuz Bülent Kamil Bey’e gitmenizi tavsiye ediyorum. Uyku kalitesi ve gelişim yönünden çocuğunuzu gerçekten düşünüyorsanız. Sn. Dr. Bülent Kamil Bey’e danışmanızı tavsiye ederim. Güler yüzlü olması ve mesleki tecrübesiyle size güven vermektedir. Çocuğumuza yaklaşımıyla, ilgi ve alakasıyla işini hakkıyla yapan ender bir insandır. Tüm ekibine ve kendisine sonsuz teşekkürler dilerim.
 • user-icon
  S***** A**** -
  05/08/2022
  4 yaşında kızım Eylül özellikle geceleri burnundan çok zor nefes alıp veriyordu ve uyku düzeni çok bozulmuştu bu nedenden dolayı. Hatta geceleri uyku esnasında birkaç saniye nefessiz kalıyordu. Bu durum üzerine Sn. Doktorumuz Bülent Kamil Bey’den randevu alıp muayene olduk. Detaylı ve sıcak kanlı bir muayeneden sonra kızımda geniz eti olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini bildirdi. Doktorumuzu ilk gördüğümüzden andan itibaren kendisinden o güveni hem eşim ve ben hem de kızım çok güzel bir şekilde anladık ve hiç düşünmeden ameliyat kararını onayladık ve kısa bir süre içerisinde ameliyatımız gerçekleşti. Değerli doktorumuzun önceden öngördüğü şekilde sorunsuz ve güzel bir operasyon geçirdik. Sonrasında da tavsiyelerine uyduk. Ameliyattan sonra aynı geceden itibaren kızımız çok rahatladı ve uyku düzeni mükemmel seviyeye ulaştı. Çok rahat uyuyor, sabahları daha dinç ve neşeli uyanıyor. Gün içerisinde bütün aktivitelerini daha rahat ve mutlu bir şekilde yapabiliyor. Değerli doktorumuza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz...Kesinlikle herkese öneriyorum...Çok sağolsun gerçekten mesleğini çok iyi yapan, Güler yüzlü, ilgili ve güven veren bir doktor. Allah razı olsun kendisinden ve tüm Özel Cerrahi Hastanesi çalışanlarından...
 • user-icon
  A**** Ç***** -
  05/08/2022
  Çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor. Kızımın horöaması git gide artmıştı ve sürekli orta kulak iltihabi oluyorduk. Problemin geniz etinin fazlasıyla büyümesinden kaynaklandıģını tespit ederek kızımın geniz eti amelyatını gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Sorularımızı ilgiyle ve güler yüzle cevapladı. Çok teşekkür ederiz.
 • user-icon
  G***** S****** -
  01/08/2022
  6 yaşındaki oğlumun bademcik ve geniz eti ameliyatını gerçekleştiren doktorumuza minnettarız. Ameliyat öncesinde gerekli bilgilendirmeleri açıklayıcı birşekilde yaparak tereddütlerimizi gidermemizi sağladı. Hastaya pozitif yaklaşımı ve çözüm odaklı olmasıyla takdire şayan doktorumuza başarılar diliyorum. Teşekkürler.
 • user-icon
  N**** N***** -
  28/07/2022
  Doktor bey oglumuzun genizeti ve kulak tüpü operasyonlarini gerçekleştirdi. Çocuklara yaklaşımı ve iletişimi çok iyi. Ameliyat öncesinde ve sonrasında aklımızda soru işareti kalmayacak şekilde detaylı olarak bilgilendirdi. İlgisi,Güleryüzü ve emekleri için teşekkürler
 • user-icon
  G**** O*** -
  20/07/2022
  4 yaşındaki oğlumun rahatsızlığı konusunda doğru teşhis ve doğru tedavi süreciyle büyük güven sağlayıp,kesin çözümle sonuçlandırdığınız ve ameliyat öncesi sonrası olmak üzere ilgi, alakanız,açıklayıcı bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederiz.Dr. Bülent Kamil Aykal'a gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz.
 • user-icon
  V***** K*** -
  02/03/2022
  Doktormumuz çok donanımlı ve çok ilgili aile boyu KBB doktorumuz oldu artık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Teşekkürler.
 • user-icon
  Ö*** V******** -
  14/02/2022
  Merhabalar hasta ve hasta yakınlarına göstermiş olduğu tüm güzel davranışları için KBB uzmanı Dr. Kamil beye sonsuz teşekkürler.
 • user-icon
  O**** E*** -
  27/01/2022
  Bademcik ameliyatı için hastanenizi tercih ettik. Tercih etmemizin en büyük sebebi alanında başarılı Bülent hocamızın hastanede bulunmasıydı. Yetişkin olduğum için ameliyat sürecimiz zorluydu. Doktorumuz Op. Dr. Bülent Kamil Aykal işinde çok başarılı ilgili bir doktor. Her şey için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ameliyat öncesinde ve sonrasında psikolojik olarak bizi ameliyata hazırlayıp destek olan yataklı serviste görevli hemşire Özkan Kavak’a desteğinden dolayı minnettarız. Böyle çalışanlarınız olduğu için çok şanslısınız.
 • user-icon
  Ü*** T***** -
  01/12/2021
  Bir doktordan çok abi gibi yaklaşan anlayışlı güler yüzlü işinde son derece başarılı muayeneden beri nazımı ceken sabırlı bi doktor. Ameliyathanenin kapısında karşıladı beni ben uyuyana kadar yanımdan ayrılmadı yanlız olmadığımı hissettirdi. Beklediğimden cok cok iyi geçti tedavi sürecim.
 • user-icon
  N***** K******** -
  10/11/2021
  İlgili işi bilen naif çok başarılı bir doktor herşey için teşekkür ediyorum
Ara Onlıne Randevu
Canlı Destek
-
Canlı Destek