Lütfen Bekleyiniz...
Son Güncelleme Tarihi: 08.07.2022

1975 yılında Denizli'de doğan Op. Dr. Bülent Kamil Aykal, ilk, orta ve lise öğrenimini memleketi Denizli'de tamamladı.

1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Dr. Aykal, mecburi hizmetini Ağrı'nın Taşlıcay ilçesinde yaptı. 

Daha sonra Denizli'nin Serinhisar ilçesi ve Yatağan kasabasında görevini sürdürmüştür. 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Bölümü'nden uzmanlığını alan Dr. Aykal, aynı yıl Denizli Devlet Hastanesi KBB Bölümü'nde göreve başlamış ve 5 yıl burada görev yaptı.

Şu an, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi KBB branşında hastalarına hizmet veriyor.


Son Güncelleme Tarihi: 18.04.2022
 1. Üst solunum yolları hastalıkları
 2. Sinüzit, bademcik enfeksiyonları 
 3. Alerjik kulak burun boğaz hastalıkları
 4. İşitme kaybı
 5. Kulak enfeksiyonları
 6. Denge bozuklukları ve baş dönmesi (Vertigo)
 7. Çınlama (Tinnitus)
 8. Burun alerjisi (Alerjik rinit)
 9. Koku alma bozuklukları
 10. Burun tıkanıklığı ve burnun dış görünümü ile ilgili problemler
 11. Nazal poliposiz
 12. Gözyaşı bezi tıkanıklıkları
 13. Ses bozuklukları
 14. Yutma problemleri
 15. Gastroözefajiyal reflü
 16. Baş - boyun bölgesi iyi ve kötü tümörleri
 17. Kulak hastalıkları
 18. Çocuk Kulak Burun Boğaz hastalıkları
 19. Çocuk alerji
 20. Başlıca Yaptığı Ameliyatlar :
 21. Rinoplasti (Burun estetiği)
 22. Kepçe kulak ameliyatı (Otoplasti)
 23. Göz kapağı estetiği (Blefaroplasti)
 24. Geniz eti ameliyatı
 25. Bademcik ameliyatı
 26. Burun kıkırdak eğriliği (Septum deviasyonu) ameliyatı
 27. Endoskopik sinüs cerrahisi
 28. Kulak zarı onarımı (Timpanoplasti) ameliyatı
 29. Kulak hastalıkları ve ameliyatları
 30. Boyunda kitle
 31. Tüp tatbiki (Ventilasyon tüpü)
 32. Mastoidektomi
 33. Tiroglossal duktus kisti alınması
 34. Boyundan doğumsal kistlerin çıkarılması
 35. Parotis cerrahisi (Yüzdeki tükrük bezi)
 36. Submandibular gland (Çene altı tükrük bezi) cerrahisi
 37. Tükrük bezi taşı cerrahisi
 38. Ses hastalıkları  ve ses teli nodül polip ameliyatları
 39. Horlama ve uykuda solunum bozuklukları
 40. Baş boyun cerrahisi
 41. Alerjik kulak burun boğaz Hastalıkları
Son Güncelleme Tarihi: 18.04.2022

Dr. Aykal, mecburi hizmetini Ağrı'nın Taşlıcay ilçesinde yapmıştır. Daha sonra Denizli'nin Serinhisar ilçesi ve Yatağan kasabasında görevini sürdürmüştür. 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Bölümü'nden uzmanlığını alan Dr. Aykal, aynı yıl Denizli Devlet Hastanesi KBB Bölümü'nde göreve başlamış ve 5 yıl burada görev yapmıştır. Şu an Özel Denizli Cerrahi Hastanesi KBB Bölümü'nde çalışma hayatına devam etmektedir.

Son Güncelleme Tarihi: 18.04.2022
Son Güncelleme Tarihi: 18.04.2022
 • user-icon
  S***** A**** -
  05/08/2022
  4 yaşında kızım Eylül özellikle geceleri burnundan çok zor nefes alıp veriyordu ve uyku düzeni çok bozulmuştu bu nedenden dolayı. Hatta geceleri uyku esnasında birkaç saniye nefessiz kalıyordu. Bu durum üzerine Sn. Doktorumuz Bülent Kamil Bey’den randevu alıp muayene olduk. Detaylı ve sıcak kanlı bir muayeneden sonra kızımda geniz eti olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini bildirdi. Doktorumuzu ilk gördüğümüzden andan itibaren kendisinden o güveni hem eşim ve ben hem de kızım çok güzel bir şekilde anladık ve hiç düşünmeden ameliyat kararını onayladık ve kısa bir süre içerisinde ameliyatımız gerçekleşti. Değerli doktorumuzun önceden öngördüğü şekilde sorunsuz ve güzel bir operasyon geçirdik. Sonrasında da tavsiyelerine uyduk. Ameliyattan sonra aynı geceden itibaren kızımız çok rahatladı ve uyku düzeni mükemmel seviyeye ulaştı. Çok rahat uyuyor, sabahları daha dinç ve neşeli uyanıyor. Gün içerisinde bütün aktivitelerini daha rahat ve mutlu bir şekilde yapabiliyor. Değerli doktorumuza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz...Kesinlikle herkese öneriyorum...Çok sağolsun gerçekten mesleğini çok iyi yapan, Güler yüzlü, ilgili ve güven veren bir doktor. Allah razı olsun kendisinden ve tüm Özel Cerrahi Hastanesi çalışanlarından...
 • user-icon
  A**** Ç***** -
  05/08/2022
  Çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor. Kızımın horöaması git gide artmıştı ve sürekli orta kulak iltihabi oluyorduk. Problemin geniz etinin fazlasıyla büyümesinden kaynaklandıģını tespit ederek kızımın geniz eti amelyatını gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Sorularımızı ilgiyle ve güler yüzle cevapladı. Çok teşekkür ederiz.
 • user-icon
  G***** S****** -
  01/08/2022
  6 yaşındaki oğlumun bademcik ve geniz eti ameliyatını gerçekleştiren doktorumuza minnettarız. Ameliyat öncesinde gerekli bilgilendirmeleri açıklayıcı birşekilde yaparak tereddütlerimizi gidermemizi sağladı. Hastaya pozitif yaklaşımı ve çözüm odaklı olmasıyla takdire şayan doktorumuza başarılar diliyorum. Teşekkürler.
 • user-icon
  N**** N***** -
  28/07/2022
  Doktor bey oglumuzun genizeti ve kulak tüpü operasyonlarini gerçekleştirdi. Çocuklara yaklaşımı ve iletişimi çok iyi. Ameliyat öncesinde ve sonrasında aklımızda soru işareti kalmayacak şekilde detaylı olarak bilgilendirdi. İlgisi,Güleryüzü ve emekleri için teşekkürler
 • user-icon
  G**** O*** -
  20/07/2022
  4 yaşındaki oğlumun rahatsızlığı konusunda doğru teşhis ve doğru tedavi süreciyle büyük güven sağlayıp,kesin çözümle sonuçlandırdığınız ve ameliyat öncesi sonrası olmak üzere ilgi, alakanız,açıklayıcı bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederiz.Dr. Bülent Kamil Aykal'a gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebilirsiniz.
 • user-icon
  V***** K*** -
  02/03/2022
  Doktormumuz çok donanımlı ve çok ilgili aile boyu KBB doktorumuz oldu artık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Teşekkürler.
 • user-icon
  Ö*** V******** -
  14/02/2022
  Merhabalar hasta ve hasta yakınlarına göstermiş olduğu tüm güzel davranışları için KBB uzmanı Dr. Kamil beye sonsuz teşekkürler.
 • user-icon
  O**** E*** -
  27/01/2022
  Bademcik ameliyatı için hastanenizi tercih ettik. Tercih etmemizin en büyük sebebi alanında başarılı Bülent hocamızın hastanede bulunmasıydı. Yetişkin olduğum için ameliyat sürecimiz zorluydu. Doktorumuz Op. Dr. Bülent Kamil Aykal işinde çok başarılı ilgili bir doktor. Her şey için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ameliyat öncesinde ve sonrasında psikolojik olarak bizi ameliyata hazırlayıp destek olan yataklı serviste görevli hemşire Özkan Kavak’a desteğinden dolayı minnettarız. Böyle çalışanlarınız olduğu için çok şanslısınız.
 • user-icon
  Ü*** T***** -
  01/12/2021
  Bir doktordan çok abi gibi yaklaşan anlayışlı güler yüzlü işinde son derece başarılı muayeneden beri nazımı ceken sabırlı bi doktor. Ameliyathanenin kapısında karşıladı beni ben uyuyana kadar yanımdan ayrılmadı yanlız olmadığımı hissettirdi. Beklediğimden cok cok iyi geçti tedavi sürecim.
 • user-icon
  N***** K******** -
  10/11/2021
  İlgili işi bilen naif çok başarılı bir doktor herşey için teşekkür ediyorum
Canlı Destek
-
Canlı Destek