Lütfen Bekleyiniz...
Hastanemiz açıktır, 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.
Evet randevu veriliyor.
Hastanemizdeki tüm branşlarda muayene ve ameliyatlar devam etmektedir.
Tüm doktorlarımız ve personellerimiz görevinin başındadır.
Hastanemizde ateş ölçümü tüm girişlerde görevli personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
Hastanemizdeki tüm katlarda ve birçok alanda dezenfektan ürünleri bulunmaktadır. İhtiyaç duyulan ve gerekli görülen hastalara maske ve eldiven verilmektedir.
Güncel rehberler doğrultusunda tüm sağlık personellerimize en güvenilir yaklaşımı sunmaları için gerekli eğitimler verilmiştir.
Hastanemizde son derece etkin dezenfektan ürünler eşliğinde hastalarımızın, hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın temas ettiği koltuklar, kapılar, yataklar, odalar, masalar, tuvaletler, musluklar, asansörler, sandalyeler dahil olmak üzere tüm yüzeyler her saat başı dezenfekte edilmektedir. Hastanemizde düzenli olarak yapılan çevresel yüzeylerin temizliği maksimum düzeyde arttırılmış, 30 dakika da bir temizlik yapılmaktadır.
Klinik Mikrobiyoloji Ve Enfeksiyon Hastalıkları, İç Hastalıkları ( Dahiliye) ve Göğüs Hastalıkları branşlarımızda uzman hekimlerimiz tarafından hastalıkların teşhis ve tanısı koyulabilmektedir.
21 Şubat 2020 tarihinden itibaren hastanemizde Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan rehberler doğrultusunda tüm tıbbi ve hijyenik önlemler arttırılarak alınmıştır.
Hastanemizde şu an koronavirüs testi yapılmamaktadır. Size en yakın devlet hastanesine giderek testler ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.
15 gün içerisinde Umre – Yurtdışı ziyareti yaptıysanız, aynı belirtileri gösteren başka bir kişi ile temasta bulunduysanız size en yakın sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.
Hayır. Hastanemizde koronavirüs hastası bulunmamaktadır.
Hayır. Koronavirüs tedbirleri kapsamında hastanemizde olası bir salgına karşı karantina alanlarımız oluşturulmuştur.
Hastanemiz koronavirüslü hastaya bakma yükümlülüğü taşıyan branşlara sahip olduğu için Sağlık Bakanlığı kararı ile Pandemi Hastanesi olarak ilan edilmiştir.
Hastanemizde koronavirüs hastası bulunması halinde Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan algoritmaya yönelik tedaviler uygulanacaktır.
Ara Onlıne Randevu
Canlı Destek
-
Canlı Destek