Lütfen Bekleyiniz...
Kategoriler
A
B
D
Ç
E
F
G
İ
K
N
O
P
R
Ü
S

  Genel Cerrahi

  Özel Denizli Cerrahi Hastanesi olarak bizler, alanında uzman operatör doktorlardan oluşan profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Peki, genel cerrahi ne demek? Genel cerrahi,  çeşitli sağlık problemlerini gidermek amacıyla doğrudan cerrahi prosedürlerle gerçekleşen müdahalelere verilen genel bir isimdir. 

  Genel vücut fonksiyonlarının ya da vücudunuzun belli bir bölümünün çalışma performansını etkileyen medikal problemlerin cerrahi yöntemlerle iyileştirilmesi sürecinde, ekibimiz üst düzey ameliyat gereçleri ve yüksek standartlara göre dizayn edilmiş alanlarda çalışır.

  Genel cerrahi tedavilerinin tamamı, hastanemizde en güncel tıp prosedürleri takip edilerek sunulur. Doktorlarımızın ve hastane ekibimizin uluslararası alandaki medikal teknolojileri takip etmesi ile sürekli güncellenen departmanımız, sizlere Beyin ve Sinir Cerrahisi, Onkolojik Cerrahi, Kalın Bağırsak, Mide, Pankreas Kanser Tedavileri, fıtık ve safra kesesi operasyonları gibi çok sayıda alanda tedavi olanağı sunuyor. 


  Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Acil Cerrahi Hizmetleri

   Yaşamsal tehlike dolayısıyla acil cerrahi müdahale ihtiyacı olan hastalarımıza en kapsamlı ve güvenli müdahalenin sağlanabilmesi için tüm gerekli ekipman ve uzmanlığa sahibiz. Toplum sağlığının geliştirilmesi konusunda sahip olduğumuz sosyal bilinç çerçevesinde verdiğimiz hizmetlerde, anlayışlı halkla ilişkiler ve mesleki etik ilkelerine bağlı olarak çalışıyoruz.


  Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Cerrahi Ameliyat Alanları

  Hastanemizdeki Genel Cerrahi doktorları, aşağıdaki hastalıkların tümü için ameliyatlı ve ameliyatsız müdahale hizmetleri sağlamaktadır: 

  1. Goitre ya da Hipertiroid gibi cerrahi müdahale gerektiren tiroid bezi hastalıkları

  2. Kanser tedavileri (meme, mide, yemek borusu, karaciğer, pankreas kanserleri)

  3. Bağırsak tıkanmaları

  4. Karaciğer tedavileri (iyi ve kötü huylu tümör tedavileri)

  5. Dalak merkezli cerrahi hastalıklar

  6. Safra kesesi ve yollarındaki taş ve tümörlerin tedavisi


  Hastane Olarak Genel Cerrahi Bölümü Tedavi İlkelerimiz

  Doktorlarımız, hasta danışanlarımız ve refakatçileri yönlendirerek onlara konforlu bir bekleme alanı sunan görevlilerimiz, hasta kabulünden ameliyat sürecine kadar her alanda;

  a) Hastaların ve hasta yakınlarının süreç hakkında bilgilendirilmesi,

  b) Hastanın süreç içerisinde gelişiminin izlenmesi ve yakınlarının bilgilendirilmesi,

  c) En iyi genel cerrahi doktorlarının görüş ve istekleri çerçevesinde yüksek teknolojiye sahip araçlar ve ameliyat alanları ile profesyonel tedavinin garanti altına alınması,

  d) Ameliyat alanlarının ve diğer alanların standart prosedürler ve özel pandemi prosedürleri kapsamında detaylı ve düzenli olarak dezenfekte edilmesi konusunda aktif rol oynarlar. 


  Konforlu Bir Tedavi & Yataklı Hasta Odaları

  Hem sizin, hem sizlere refakat eden yakınlarınızın sağlığı ve konforunu önemsiyoruz. Denizli’de genel cerrahi alanında en iyi tedaviyi olmanızı sağladıktan sonra, özel tek kişilik odalarda gerekli süre boyunca sizleri misafir ediyoruz. Uzman doktor ve hemşirelerimizin sürekli tetkiti, genel cerrahi prosedürü sonrasında ilgili fonksiyonların çalışma performansının ölçüm ve analizini sağlar. 


  Denizli Onkolojik Cerrahi Hizmeti 

  Hastanemizde özellikle kanser tedavileri için gerçekleştirilen hayati genel cerrahi tedavileri, modern bir anlayışla şekillendirilir. Kanser tedavinizin gerektirdiği tüm detaylar, doktorlarımızın diğer bölümlerdeki uzmanlarla istişareleri çerçevesinde belirlenir ve maksimum verim sağlayacak bir prosedür planlanır. 


  Denizli Gastrointestinal Cerrahi Hizmeti 

  Gastrointestinal bölgelerdeki timör, fonksiyonel bozukluklar, tıkanıklık ve kanser tedavilerinin gerçekleştiği alt alanda uzmanlarımız aktif olarak hizmet sağlamaktadır. Mide, ince bağırsak, kalın bağırsak, apandisit gibi bölgelerdeki rahatsızlıklarınız için tanı sürecinden sonra ivedi şekilde cerrahi tedaviye geçilir. 


  Denizli Hepatopankreatobiliyer Cerrahi

  Safra kesesi ile ilgili genel cerrahi operasyonlarına Hepatopankreatobiliyer Cerrahi adı verilir. Yüksek teknolojiye sahip olan cihazlarımızın tamamı, ameliyatın yüksek başarı oranına sahip olması için kullanılır. Denizli’de uluslararası standartlarda genel cerrahi hizmeti vermekle gurur duyuyoruz.


  Randevu Al

  Hastanemizde görev yapan doktorlarımızı görüntüleyip, takvimden istediğiniz tarih ve saati seçerek hızlı randevu alabilirsiniz.

  Ara Onlıne Randevu
  Canlı Destek
  -
  Canlı Destek