Lütfen Bekleyiniz...
Son Güncelleme Tarihi: 07.05.2024

2008 yılında 7 poliklinik, 3 Ameliyathane salonu, 19 yataklı yoğun bakım ünitesi, 51 yatak kapasitesi ve Acil Servis birimiyle hizmete başladığımız bu yolda, şu an 29 Poliklinik, 40’ın üzerinde hekim, 5 Ameliyathane salonu, 32 yataklı Yoğun Bakım Ünitesi, 110 Yatak kapasiteli hizmet olanağı ve  Acil Servis Birimi ile halkımıza hizmet vermekteyiz. 

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi olarak, ileri teknoloji ve deneyim gerektiren her türlü cerrahi operasyonu ve yoğun bakım hizmetlerini; hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış içerisinde sunarak, en yeni ve en kapsamlı cerrahi hizmetleri dünya ile eş zamanlı olarak halkımızla buluşturmayı amaçlamaktayız.

İlke edindiğimiz kaliteli sağlık hizmeti anlayışı ile halkımıza ve içinde bulunduğumuz sağlık sektörüne en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.  Her geçen gün ilerleyen sağlık teknolojisi ve geniş tedavi imkanları ile kendimizi geliştirmekteyiz.  

Hasta memnuniyetini sürekli olarak iyileştirerek, en üst seviyede tutmak olarak belirlediğimiz hastane kalite politikamızı, alanında uzman hekim kadrosu ve her geçen gün aramıza katılan yeni hekimlerimiz ile güçlendirmekteyiz. Bundan sonraki çalışma ve projelerimizde sizlerin görüş ve önerilerini kendimize rehber edinerek, sahip olduğunuz memnuniyeti arttırmayı ve bölgemizde referans hastane olmayı amaçlıyoruz.

Saygılarımla 

 Dr. Zerrin ÇELİK / Yönetim Kurulu Başkanı

Ara Onlıne Randevu
Canlı Destek
-
Canlı Destek