Lütfen Bekleyiniz...
29 04 2021
1118
TAM KAPANMADA TAM KAPASİTE HİZMET VERECEĞİZ

Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Murat Çelik, tam kapanma sürecine ilişkin hasta ve hasta yakınlarımıza bilgilendirmelerde bulundu. 

"Tam kapanma sürecinde tam kapasite olarak hasta ve hasta yakınlarımıza hizmet vermeyi sürdüreceğiz. Tüm hekimlerimiz, hemşirelerimiz, sağlık ve idari çalışanlarımız bu 17 günlük süreçte hastalarımızın sağlığı için özveriyle çalışmaya devam edecek. Özellikle kronik hastalığı bulunan takipli, ameliyat olması ya da ameliyat sonrası kontrol olması gereken hastalarımız tedavi olmayı ihmal etmemeli. İhmal edilen, ertelenen sağlık sorunları hepimizin bildiği gibi daha büyük sorunlarına neden olabiliyor.

Hastalarımız randevu alarak kimlik kartları ve kendilerine gönderilen randevu mesajı ile hastanemize gelebilirler. Şehir dışından gelecek olan hastalarımız kendilerine göndereceğimiz izin belgesi ile yola çıkabilirler. Hastaneye ulaşım konusunda sıkıntı yaşayan hastalarımız hastanemizin servis hizmetlerinden yaralanmak için çağrı merkezimize ulaşabilirler. Biz her zaman olduğu gibi bu zamanlarda da Özel Denizli Cerrahi Hastanesi olarak hastalarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

Ara Onlıne Randevu
Canlı Destek
-
Canlı Destek