Lütfen Bekleyiniz...
Kategoriler
A
B
D
Ç
E
F
G
İ
K
N
O
P
R
Ü
S

  Denizli Kalp ve Damar Cerrahisi

  Kalp ve kalbe ait olan dört büyük damarın çalışma fonksiyonlarında gerçekleşen ve cerrahi müdahale gerektiren fonksiyon problemleri, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi tarafından uzman doktorlar eşliğinde çözümlenir. Komplike hastalıklarda cerrahi süreçlerin kusursuz olarak yönetilmesi, problemin uzun vadeli şekilde çözülmesini sağlamak ve bireye ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetini getirmek bakımından son derece önemlidir. 

  Uzman Ekip, Hijyen, İleri Teknoloji: Kalp ve Damar Ameliyatları

  Alanında uzman doktorlarımızın oluşturduğu kalp ve damar cerrahisi departmanımız, kalp ve kalbe bağlı damarlarda gerçekleşen tıkanıklık, ritim bozukluğu, dolaşım problemleri ve benzeri durumları teşhis eder ve teşhis sonucunda gerekli cerrahi prosedürün uluslararası standartlarda gerçekleşmesi için tüm olanaklar hastanemiz tarafından sağlanır. 
  İleri teknolojiye sahip medikal cihazlar, yüksek hijyen standartları ve uzman doktorlar ile geliştirilen cerrahi süreçler, kalp ve damar hastalıklarının üstesinden gelinme şansını arttırarak hastalara ve hasta yakınlarına ekstra konfor yaratır.

  Denizli Kalp Kapağı Hastalıkları Cerrahisi 

  Kalp kapağında meydana gelen problemler, kalp kapağı kaçağı, kalınlaşması, enfeksiyonu ya da kireçlenmesine sebep olabilir. İlgili alanda gerçekleşen bu değişimler genellikle yaş, kalp kasının güçsüz olması ya da genetik faktörlere bağlıdır. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde tanı, tedavi ve cerrahi prosedür süreçlerinde doktorlarımız, sizi ve yakınlarınızı süreç hakkında detaylı olarak bilgilendirdikten ve cerrahi süreçlerin risk faktörlerini sizlere anlattıktan sonra tedavinize rızanız dahilinde başlarlar. 
  Kalp kapak yapısının bozukluğu ve diğer temel kalp ve damar cerrahisi problemlerinin profesyonel düzeyde tedavisi için alanında uzman doktorlara güvenmeniz gerekir. Bunun yanı sıra, uluslararası standartlara sahip olan teknolojik cerrahi cihazların hastane tarafından bulundurulması da sürecin verimli şekilde sürdürülmesi bakımından son derece önemlidir. Bizler, siz değerli hastalarımızın sağlığını yeniden kazanabilmesi ve kalp damar hastalıkları ile ilgili problemlerini çözebilmesi için;
  • Var olan kalp kapağını onarıyor,
  • Protez kalp kapağı uygulaması gerçekleştiriyoruz.

  Denizli Kalp Ritim Bozuklukları Cerrahi Tedavisi

  Kalpte gerçekleşen ritim bozukluklarında, anormal ritme sebep olan kalp alanlarının belirlenmesi ve bu alanlarla ilişkili ağların hedeflenerek tedavinin tamamlanması gerekmektedir. Bu kapsamda, ritim bozukluğu ve benzeri problemlerin saptanması ve tedavinin başlatılması için aşağıdaki uygulamalar kullanılır: 
  1. CGM Testi: Özel Denizli Cerrahi Hastanesi olarak bizler, kalbe giden damarların elektriksel ölçümlerini yapan özel CGM testi ile hastalarımızın karşı karşıya olduğu kalp krizi riskini ön görmeyi amaçlıyoruz. Bu yöntem, klasik EKG gibi yöntemlerden farklı olarak daha güçlü bir öngörü gücüne sahiptir. 
  2. ABI Testi: ABI Testi, Periferik arter hastalıklarının durumunu kontrol etmek için kullanılan ileri teknolojik yöntemlerden biridir. Periferik arter hastalıkları, daralmış olan arter damarların uzuvlarınıza doğru giderken yeterince kan götürememesi ve dolayısıyla dolaşımın azalması durumunda ortaya çıkar. Dolaşım sisteminizin yeterince etkili çalışamaması, bacak bölgenizde ağrı hissetmenize sebep olabilir.
  3. Koroner By-Pass: Bu yöntem, damarlarınızda bulunan kanın, kalbinizde tamamen ya da belirli bir oranda tıkalı olan bölgedeki arter damarına yönlendirilmesini sağlar. Bu işlem, genellikle vücudunuzun başka bir alanından alınan kan damarının kalbinizdeki tıkalı arterlerden birinin yerine yerleştirilmesini içermektedir. Üst düzey dikkat, bilgi ve beceri gerektiren bu prosedür Özel Denizli Cerrahi Hastanesi uzmanları tarafından özenle gerçekleştirilir. 
  Yukarıdaki uygulamaların yanı sıra, hastanemizde Aort Anevriması Ameliyatları, Sol Ventrikül Anevrizma Tamirleri, Küçük kesilerle kalp ameliyatları, kalp tümörlerini hedef alan cerrahi prosedürler ve hasta ihtiyacına göre diğer ameliyat işlemleri uygulanmaktadır. Uzman doktorlarımız eşliğinde rahatsızlığınız ile ilgili tetrik ve tedavilerin en yüksek hijyen koşulları altında gerçekleştirilmesini amaçlıyoruz.  
  Randevu Al

  Hastanemizde görev yapan doktorlarımızı görüntüleyip, takvimden istediğiniz tarih ve saati seçerek hızlı randevu alabilirsiniz.

  Ara Onlıne Randevu
  Canlı Destek
  -
  Canlı Destek